Osobní pneuservis

Opatrné Přezutí

Na Vaše kola dáváme pozor. Ochrané prvky obouvačky a šikovné ruce mechaniků zaručují přezutí bez poškození disků.

Perfektní vyvážení

Moderní vyvažovačka s laserovým naváděním doladí Vaše kola a zajistí tak hladký prožitek z jízdy.

Opravy defektů

Používáme kvalitní a ověřené materiály k opravám průpichů a bočních průrazů pneumatiky. Na naše opravy je spolehnutí!

Mytí kol

Rychlé odstranění pevných nečistot pomocí automatické myčky nebo účinné ruční mytí speciální chemií k obnovení litých kol.

Uskladnění kol

Nechte kola u nás a zbavte se starostí! Budou vždy dokonale připravena k rychlému přezutí Vašeho vozu.

Minimum čekání

Domluvte termín, dejte si kávu, brouzdejte na internetu. Během servisu Vašeho vozu se nudit nebudete!

Opravami defektů pneumatik se zabýváme přes 80 let.

Za tu dobu jsme získali zkušenosti, které z nás dělají mistry v oboru. Vyzkoušeli jsme většinu dostupných opravných materiálů a dnes používáme jen ty, které se nám opravdu osvědčili. Okamžitě dokážeme vyhodnotit, je-li poškozená pneumatika vhodná k opravě a dalšímu bezpečnému provozu. Naší specialitou je vulkanizace bočních průrazů pneumatiky.

Bez problému přezujeme jakýkoliv osobní automobil bez omezení velikosti kol. Naše přezouvací stroje jsou opatřeny ochrannými prvky, díky kterým vaše ALU kola přezujeme „bez škrábnutí“. To platí i pro kola velkých rozměrů a nízkých profilů. Jsme vybaveni speciální obouvačkou určenou pro dojezdové pneumatiky „RUNFLAT“ se zesílenými boky. Kola vždy dotahujeme momentovým klíčem.

Perfektní vyvážení kola je u nás samozřejmostí, je totiž nezbytné pro hladký a bezpečný provoz a zvyšuje životnost řídící soustavy vozu. Nyní pracujeme s kvalitní vyvažovačku BOSCH s LCD monitorem, která funguje rychle a přesně díky 10 přednastaveným programům (odpovídajícím různým typů ráfků), pneumatickému upnutí kola, přesnému měření disku pomocí ramen a laserovému navádění. Dále zvládá „schovávat“ závaží za paprsky kol a vyhodnocovat optimální polohu obutí pneumatiky na disk a minimalizovat tak nevyváženost celého kola.

Před vyvážením musí být kolo zbaveno všech pevných nečistot. K tomu máme automatickou myčku kol WULKAN s plastovým granulátem, která rychle a efektivně „otryská“ veškerou nežádoucí hmotu z vašich kol. Silně znečištěná kola myjeme vysokotlakým čističem. Také provádíme šetrné ruční mytí speciální chemií, která k nepoznání změní vzhled vašich kol.